Elérhetőségek

Szombathely Asztalitenisz Kör

Cím: 9700 Szombathely,
Dózsa Gy. u. 6.
Telefon: +36-30/946-3274
E-mail:
Edzés helyszíne

Edzés helyszíne

"Aranyhíd" Nevelési-Oktatási Integrációs Központ tornaterme

Szombathely, Dózsa György u. 6.

 

 



Versenynaptár


A Szombathelyi Asztalitenisz Kör 2017. őszi versenynaptára
         
Hét Időpont Esemény Helyszín
1 Augusztus 26. Balaton Kupa újonc verseny Veszprém
       
2 Augusztus 29-31. Statisztika, BVSC évadnyitó  utánpótlás ranglista versenye Budapest
Szeptember 2-3 Szekszárd Kupa I. o. női ranglistaverseny Szekszárd
3 Szeptember 9-10. Területi ifjúsági és felnőtt ranglistaverseny Várpalota
       
4 Szeptember 16. NB II: SZAK-Sportiskola - Polgárdi VSE  (16-2) Szombathely
  17. Regionális újonc bajnokság Nagykanizsa
    NB I női: Orosháza - SZAK-Sportiskola (18-0 jn.) Orosháza
5 Szeptember 23. NB II: SZAK-Sportiskola - Budaörsi 2i SC II.  10:00 Szombathely
  24. NB I női: SZAK-Sportiskola - Kaposvári AC 11:00  
6 Szeptember 27. Megyei II: SZAK III-Sportiskola - Horvátzsidány 16:30 Szombathely
  30. NB II: Várpalotai Bányász SK - SZAK-Sportiskola 11:00 Várpalota
  1. NBI női: SZAK-Sportiskola - Komló Sport Kft. 11:00 Szombathely
  30-1. I. o. újonc, serdülő ranglistaverseny Bük
7 Október 4. Megyei II: SZAK III-Sportiskola - Celldömölki VSE VIII. 16:30 Szombathely
    Megyei II: Horvátzsidány - SZAK II-Sportiskola 18:00 Horvátzsidány
  7-8. I. o. ifjúsági ranglistaverseny  
8 Október 11. Megyei II: SZAK II-Sportiskola - SZAK III-Sportiskola 16:30 Szombathely
  14. NB II: SZAK-Sportiskola - Hévíz SK  10:00  
  15. NB I női: SZAK-Sportiskola - Club Aréna Győr  11:00  
  14-15. Területi újonc, serdülő ranglistaverseny  
9 Október 17. Megyei II: Celldömölki VSE VII - SZAK III-Sportriskola 17:00 Celldömölk
  18. Megyei II: SZAK II-Sportiskola - Celldömölki VSE VIII. 16:30 Szombathely
  21. NB II: Postás SE - SZAK-Sportiskola 11:00 Budapest
    NB I női: Nyíregyháza - SZAK-Sportiskola 11:00 Nyíregyháza
  22. Diák Kupa Szombathely
10 Október 24. Megyei II: Celldömölki VSE VII - SZAK II-Sportriskola 17:00 Celldömölk
  28. NB II: SZAK-Sportiskola - Váci Reménység SE  10:00 Szombathely
  29. NB I női: SZAK-Sportiskola - Szekszárd AC II. 11:00  
  28-29. I. o. újonc, serdülő ranglistaverseny Orosháza
11 November 4-5 Vörsas Kupa I. o. ifjúsági és felnőtt ranglistaverseny Szombathely
       
12 November 8-12. Ifjúsági és Serdülő Magyar Nemzetközi Bajnokság Szombathely
  6. Megyei II: Büki TK II - SZAK III-Sportiskola 16:00 Bük
  8. Megyei II: SZAK II-Sportiskola - Egyházashetye 16:30 Szombathely
  11. Regionális újonc bajnokság Celldömölk
13 November 15. Megyei II: SZAK III-Sportiskola - SZOESE II. 16:30 Szombathely
  18. NB II: Pestújhely SE - SZAK-Sportiskola   11:00 Budapest
    Megyei II: Kemestaródfa II. - SZAK II-Sportiskola 9:00  Kemestaródfa
  19. NB I női: SZAK-Sportiskola - Kanizsa Sörgyár SE 11:00 Szombathely
  18-19. Olimpiai reménységek versenye  
  18-19. Ifjúsági TOP 24  
14 November 22. Megyei II: SZAK II-Sportiskola - Szentgotthárd II. 16:30 Szombathely
  24. Megyei II: Szarvaskend - SZAK III-Sportiskola 18:00 Szarvaskend
  25. NB II: Várpalotai Bányász SK - SZAK-Sportiskola 11:00 Várpalota
  25-26. Újonc TOP 24.  
15 November 27. Megyei II: Büki TK II - SZAK II-Sportiskola 16:00 Bük
  29. Megyei II: SZAK II-Sportiskola -Kemestaródfa II. 16:30 Szombathely
December  2. NB II: SZAK-Sportiskola - Sanitas Budo SE 10:00  
  3. NB I női: SZAK-Sportiskola - Statisztika PSC II. 11:00  
    Reménységek Kupája  
16 December  6. Megyei II: SZAK II-Sportiskola - SZOESE II. 16:30 Szombathely
    Megyei II: Szentgotthárd II - SZAK III-Sportiskola 17:30 Szentgotthárd
  9. NB II: Celldömölki VSE III - SZAK-Sportiskola 10:00 Celldömölk
    NB I női: Hofbau-Akker Ambrus AA - SZAK-Sportiskola 11:00 Soltvadkert
  9-10 Serdülő TOP 24  
17 December  16. Megyei II: Szarvaskend - SZAK II-Sportiskola 18:00 Szarvaskend
       



Megosztás


Vissza az előző oldalra!
Szombathely Asztalitenisz Kör - Magyar